Key account manager

Oferta pracy
Warszawa

Integrity Partners Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład Grupy Altkom. Projektujemy, budujemy, wspieramy i utrzymujemy informacyjne środowiska pracy (information workplace) naszych Klientów.

Pracujemy dla innowacyjnych firm i instytucji, opierających swój rozwój i sprawność organizacyjną na mądrym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Doradzamy w rozwoju optymalnego środowiska pracy, zarówno tworzonego lokalnie (on premise) jak i w modelu cloud computing.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres zadań
  • Skuteczna sprzedaż zaawansowanych rozwiązań IT (infrastruktura i usługi cloud Microsoft, systemy pamięci masowych i bezpieczeństwa informacji, outsourcing i integracja systemów IT)
  • Rozwój i zarządzanie przypisaną grupą klientów klasy enterprise (duże firmy i instytucje)
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z Klientami
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie kontraktów handlowych
Wymagania
  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie (minimum 5-letnie) w samodzielnej sprzedaży zaawansowanych rozwiązań informatycznych
  • Posiadanie kontaktów handlowych zbudowanych poprzez osobiście nawiązane relacje biznesowe
  • Zdolność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Doświadczenie we współpracy z Zarządem i menedżerami wyższego szczebla
  • Umiejętność szybkiego zdobywania i porządkowania informacji
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji
  • Wykształcenie wyższe i znajomość języka angielskiego
  • Entuzjazm i zaangażowanie!
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznym środowisku pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Szerokie możliwości podnoszenia poziomu wiedzy związanej z najnowszymi technologiami informatycznymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”