Inżynier Microsoft

Umowa o pracę
Warszawa

Integrity Partners Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład Grupy Altkom. Projektujemy, budujemy, wspieramy i utrzymujemy informacyjne środowiska pracy (information workplace) naszych Klientów.

Pracujemy dla innowacyjnych firm i instytucji, opierających swój rozwój i sprawność organizacyjną na mądrym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Doradzamy w rozwoju optymalnego środowiska pracy, zarówno tworzonego lokalnie (on premise) jak i w modelu cloud computing.

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby o dużym doświadczeniu technicznym, która dołączy do naszego zespołu wdrożeniowego.

Zakres obowiązków
  • Tworzenie koncepcji technicznych/architektury rozwiązań opartych o rodzinę produktów Microsoft.
  • Udział w komercyjnych projektach informatycznych.
  • Wsparcie merytoryczne na etapie sprzedaży rozwiązań (presales).
  • Realizacja wsparcia z zakresu technologii Microsoft dla naszych klientów.
  • Udział w spotkaniach, prezentacjach, prowadzenie warsztatów.
Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 – letniego doświadczenia w komercyjnych wdrożeniach systemów Microsoft.
  • Doświadczania w pracy z klientem.
  • Ugruntowanej wiedzy z zakresu technologii Microsoft, w szczególności w obszarach AD, Exchange, Hyper-V.
  • Doświadczenia w pisaniu dokumentacji technicznej.
  • Łatwości nawiązywania kontaktów.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Certyfikaty MCTS, MCITP, MCSE.
  • Znajomość rozwiązań Microsoft Cloud – Office 365, Windows Azure, Windows Intune
  • Znajomość rozwiązań rodziny System Center, Lync i SQL.
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa w obszarze technologii Microsoft.
Oferujemy
  • Szerokie możliwości podnoszenia poziomu wiedzy związanej z najnowszymi technologiami informatycznymi.
  • Zatrudnienie w formie kontraktu.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system motywacyjny.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Atmosferę pracy opartą na wyznawanych przez nas wartościach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”