Dlaczego my

Kim jesteśmy i dlaczego warto być w naszym zespole?

Jesteśmy grupą profesjonalistów, specjalizujących się w technologiach oferowanych przez wiodących producentów branży technologii informacyjnych. Zajmujemy się integracją, tworzeniem i utrzymaniem nowoczesnych środowisk pracy naszych klientów.

Lubimy ambitne wyzwania, dlatego szukamy osób dynamicznych, poszukujących wyzwań. Wyślij do nas swoją aplikację, jeśli czujesz się ekspertem w dziedzinie odpowiadającej naszemu profilowi lub jesteś zdeterminowany, aby dzięki ciężkiej pracy i wsparciu naszych ekspertów stać się wkrótce jednym z nich.

Oprócz wyzwań zawodowych oferujemy atmosferę pracy opartą na partnerskich stosunkach, w zgodzie z wyznawanymi przez nas wartościami. Zapewniamy również możliwość uczestnictwa w realizacji projektów dla czołowych firm i instytucji na rynku.

 

W jaki sposób pracujemy nad rozwojem kompetencji?

Rozwój kompetencji w naszej organizacji opieramy na zdefiniowanych ścieżkach rozwoju, transferze wiedzy pomiędzy członkami zespołu, jak i nauce poprzez współudział w realizacji projektów (coaching). Ścieżki rozwoju ustalane są indywidualnie, dzięki czemu pracownicy uczestniczą w planowaniu swojej kariery.

Nasza firma jest otwarta na nowe technologie, optymalizowanie procesów realizowanych wewnątrz organizacji, dobór narzędzi – każdy Pracownik może wpływać na funkcjonowanie organizacji, jak i osobisty rozwój. Aktywnie wykorzystujemy najnowsze zdobycze technologii, takie jak bazy wiedzy, portale społecznościowe, wewnętrzne fora informacyjne, służące dystrybucji wiedzy i doświadczeń wewnątrz naszego zespołu. Praca w naszym zespole to szansa rozwoju, a co za tym idzie szerokie możliwości doskonalenia warsztatu technologicznego i umiejętności osobistych.

Wierzymy, że w zgranym zespole możemy osiągnąć dużo więcej. Dołącz do nas!

Umów się na sesje
online z naszym specjalistą
Zamawiam