Microsoft To-Do – nowa aplikacja współpracująca z Office 365

Microsoft To-Do – nowa aplikacja współpracująca z Office 365

 

To-Do

Skoncentrowany na zadaniach

Microsoft To-Do to aplikacja, która skupia się na ułatwieniu oraz realizowaniu priorytetowych codziennych zadań. Ułatwia ona również zarządzanie zadaniami, dzięki współpracy z Office 365 oraz trafnym sugestiom. Już dziś pobierz aplikacje To-Do Preview.

                          Pobierz             Otwórz w sieci Web

Planowanie oraz zarządzanie dniem

co chcesz zrobić Microsoft To-Do

Microsoft To-Do jest wyposażony w listy. Każdego dnia pojawia się nowa „czysta lista”. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej będzie Ci ustalić, jakie masz zadania do wykonania danego dnia.

Najważniejsze zadania

sugerowane dla ciebie Microsoft To-Do

Aplikacja Microsoft To-Do jest wyposażona w inteligentny algorytm, który podpowiada Ci jakie zadania są najważniejsze. Ułatwia to ustalenie priorytetowych zadań, które muszą zostać wykonane.

Nic nie umknie Twojej uwadze

przypomnij mi Microsoft To-Do

Z Microsoft To-Do nie przegapisz żadnych terminów. Dzięki niej możesz śledzić terminy spotkań, ukończenia zadań.Będziesz mógł zapanować nad wszelkimi zadaniami – prywatnymi jak i służowymi Wystarczy, że dodasz daty ukończenia czy przypomnienia.

Wszystko w jednym miejscu

W aplikacji możesz tworzyć wiele różnych list, takie jak listy zakupów czy obowiązków domowych. Możesz także użyć różnych motywów oraz kolorów dla rozróżnienia utworzonych list.

Dostępność

Microsoft To-Do jest dostępna wszędzie oraz jest bezpłatna. Synchronizuje się ona z systemem Android, z telefonami iPhone, z siecią Web oraz systemem Windows 10.

Pobierz

microsoft To-Do

 

Masz pytania? Napisz do nas:

Temat *

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości *