Microsoft Connections, Listings, Invociving – nowe aplikacje w Office 365 Business Premium

Microsoft Connections, Listings, Invociving – nowe aplikacje w Office 365 Business Premium

Microsoft stworzył Office 365 bardziej dostępnym dla Twojej firmy oraz zapowiedział trzy nowe aplikacje, które wejdą w skład Office 365 Business Premium:

Microsoft Connections – prosty w użyciu, marketingowy serwis email.
Microsoft Listings – łatwy w użyciu, przystosowany do publikowania Twoich biznesowych informacji na głównych stronach.
Microsoft Invoicing – nowa droga do tworzenia profesjonalnych faktur oraz szybszego otrzymywania zapłaty.

Wprowadza również Office 365 Business center, miejsce, gdzie możesz zarządzać tymi aplikacjami oraz otrzymywać niekończący się podgląd na swój biznes. Ponadto Microsoft dodaje MileIQ, wiodącą aplikację śledzącą kilometry, jako korzyść z subskrypcji Office 365 Business Premium. Ten nowy serwis – razem z nowo dodanymi Microsoft Booking oraz Outlook Customer Manager – pomoże Ci zdobyć klientów i zarządzać Twoją firmą.

Connections, Listings, Invoicing oraz Business center zbliżają się do klientów Office 365 Business Premium w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie, startujących  w First Release program. Premiera już za kilka tygodni. MileIQ Premium jest dostępny już dzisiaj dla wszystkich subskrybentów Business Premium w tych krajach.

Spójrzmy bliżej na te produkty.

Microsoft Connections – prowadź więcej sprzedaży z prostymi, marketingowymi narzędziami email

Marketing email może przyspieszyć sprzedaż, ale rozpoczęcie tego może być przytłaczające. Z Microsoft Connections, możesz łatwiej stworzyć profesjonalne, marketingowe kampanie email wraz z wcześniej zaprojektowanymi szablonami dla newsletterów, ogłoszeń lub skierowań klienta. Możesz również dostarczyć proste rozwiązania dla ludzi by dołączyli do Twojej listy email lub zrezygnowali z obserwacji.

Kiedy Twoja lista zwiększy się, możesz zarządzać subskrypcjami poprzez tworzenie segmentów do efektywniejszego planowania specyficznych grup klientów. Wykonanie wykresów oraz aktualizowanych wskaźników aktywności subskrybenta, przycisków, nowych oznaczeń, nowych klientów, oferowanie wykupu oraz niesubskrybowany numer dla każdej kampanii email. Widzisz więc co jest, a co nie działa.

Microsoft Connections

Microsoft Connections jest dostępny w sieci oraz mobilnie na aplikacjach dla Android i iOS.

Microsoft Listings – Twój biznes odkrywany online przez klientów

Otrzymywanie Twojej biznesowej listy online jest doskonałą drogą do bycia odkrywanym przez przyszłych klientów, ale to może być czas użytkowania do ustanowienia Twojej obecności online, utrzymania informacji jak spotkania biznesowe i monitorowania wykonania poprzez strony. Microsoft Listings czyni to łatwiejszym do publikowania i zarządzania Twoją pozycją biznesową na Facebooku, Google, Bing oraz Yelp.

Microsoft Listings

Microsoft Listings włącza internetową platformę, co czyni łatwiejszym monitorowanie wskaźników i podglądów.

Kiedy zaktualizujesz swój firmowy profil w Microsoft Listings, zmiany automatycznie pojawią się poprzez Facebook, Google i Bing. A co więcej, możesz monitorować online opinie i podglądy swoich pozycji poprzez strony pochodzące z pojedynczej platformy. Czyni to, że łatwiej zrozumieć opinie od Twoich klientów oraz wzmocni twoją reputację z Internecie.

Microsoft Invoicing – otrzymuj szybciej zapłaty z wolnymi do problemów fakturami oraz płatnościami online

Otrzymywanie kalkulacji i faktur na czas, śledzenie trwających płatności i przetwarzanie ich szybko są trudne do utrzymania w równym działaniu. Może to być męczące i dezorientujące by utrzymać ślad informacji w innych systemach zapisu lub nawet na papierze. Microsoft Invoicing pomoże Ci szybko stworzyć profesjonalne kalkulacje i faktury, więc będziesz otrzymywał zapłatę szybciej.

Microsoft Invoicing

Microsoft Invoicing jest dostępny internetowo oraz mobilnie na aplikacjach Android oraz iOS.

Microsoft Invoicing współpracuje z PayPal, więc możesz akceptować karty kredytowe i debetowe online. Łącznik do QuickBooks pozwala Ci synchronizować klientów i katalogi plików, oraz przesyłać informacje fakturowe do Twojego księgowego.

Zarządzanie z jednego miejsca z nowym Office 365 Business center

Office 365 Business center wnosi Bookings, Connections, Listings oraz Invoicing w jedno miejsce – więc masz łatwiejszy dostęp do swoich biznesowych aplikacji i plików. Tak funkcjonuje ujednolicona platforma, gdzie możesz wyświetlać klucze metryczne, włączając w to znakomite faktury, numer wyznaczonych spotkań, wrażenia poprzez Facebook, Google, Bing i Yelp, numer nowych subskrypcji oraz wysłanych kampanii.

Office 365 Business Center

Office 365 Business center pozwala Ci na dostęp za pośrednictwem Internetu.

Business center włącza w to aktywne opinie, więc możesz zobaczyć szczegóły tego, co się dzieje w ramach każdej aplikacji – czyni to łatwiejszym do utrzymania zbliżających się spotkań z nowymi klientami, faktury i płatności będą tworzone lub aktualizowane przez Twoich pracowników. Aktywnie opinie także dostarczą sugestii, które akcje wziąć następne, takie jak informowanie o opóźnionych płatnościach oraz, że jest to czas wysłania faktury.

Ponieważ nowe aplikacje biznesowe są budowanie do pracy razem, nie marnuj cennego czasu na ustanawianie łączników lub na manualne przesyłanie danych. Kontakt w jednej aplikacji jest automatycznie identyfikowany w drugiej, więc nie musisz wprowadzać danych wielokrotnie. Jako właściciel firmy, Ty także masz pełną kontrolę nad tym, kto w Twoim zespole otrzymuje dostęp do jakich aplikacji oraz powiązanych informacji.

MilelQ – mądra droga do śledzenia kilometrów przychodzi do Office 365 Business Premium

Jeśli jeździsz swoim samochodem dla celów służbowych takich jak wizyta sprzedażowa z klientem, spotkanie z partnerami lub konferencja branżowa, wiesz, że śledzenie i raportowanie twoich kilometrów dla odliczenia podatków lub zwrotu kosztów mogą być męczące. Dlatego jesteśmy zadowoleni z dodania MileIQ – wiodącej aplikacji śledzącej kilometry – jako korzyść Twojej subskrypcji Office 365 Business Premium.

MileIQ oferuje prostą, mądrzejszą drogę do śledzenia twoich kilometrów – z automatyczną detekcją jazdy i rejestracji kilometrów, łatwo przeciągnąć klasyfikacje jako firma i osoba, oraz kompleksowo raportować. MileIQ pomógł już zaoszczędzić czas i pieniądze ponad 4 milionom klientów – klienci zaoszczędzili średnio $6,900 w ciągu roku na podatkach i zwrotach kosztów oraz dwie godziny w tygodniu na spędzaniu czasu przy rejestrowaniu jazdy. Możesz nielimitowanie rejestrować jazdę każdego miesiąca z subskrypcją MileIQ Premium, którą otrzymałeś z Office 365 Business Premium. MileIQ jest aktualnie dostępny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

Wypróbuj nowe serwisy i daj nam znać co myślisz

Jesteśmy podekscytowani by otrzymać Twoją wiadomość, kiedy użyjesz nowych serwisów w Twojej subskrypcji Office 365 Business Premium. Tutaj dowiesz się jak zacząć:

Connections, Listings, Invoicing i Business center – te aplikacje w ciągu kilku tygodni będą miały swoją premierę wśród subskrybentów Office 365 Business Premium w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Gdy aktywują je na Twoim koncie, zobaczysz ikonę Business center na ekranie powitalnym zaraz po zalogowaniu. Wystarczy tylko kliknąć ikonę by zacząć. Jeśli chcesz mieć wcześniejszy dostęp, odwiedź stronę wsparcia by dowiedzieć się jak dołączyć do Office 365 First Release program. Jak użyjesz aplikacji, przekaż nam co myślisz, poprzez informację zwrotną na feedback forum.

Try the new services

MileIQ – do aktywacji korzyści MileIQ Twojej subskrypcji Office 365 Business Premium w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie, odwiedź www.mileiq.com/office365. Jesteśmy chętni usłyszeć Twoją opinię – proszę podziel się nią z nami oraz swoimi sugestiami na temat MileIQ na feedback@mileiq.com.

 

Masz pytania? Napisz do nas:

Temat *

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości *