Integrity Partners z najwyższym statusem partnerskim CyberArk

Platynowy Partner CyberArk

W lutym br firma CyberArk przyznała Integrity Partners status Platinium Partner.

Tym samym, integrator z Grupy Altkom wszedł do elitarnego grona firm o najwyższym statusie partnerskim w regionie EMEA. Jest też obecnie jedynym Platinium Partnerem CyberArk w centralnej i wschodniej Europie (CEE).

Nadając platynowy status, CyberArk wyróżniła profesjonalizm Integrity Partners oraz doceniła wdrożenia rozwiązań tego producenta w 2015 roku, między innymi w: Narodowym Banku Polskim,  kolejnych dwóch bankach z pierwszej piątki największych banków działających w Polsce oraz w szeregu firm i instytucji publicznych.

„Osiągnięcie najwyższego statusu partnerskiego CyberArk, jest uwieńczeniem naszej 8-letniej współpracy z tym producentem. Po latach ewangelizacji rynku, obecnie wdrażamy rozwiązania stanowiące o bezpieczeństwie największych przedsiębiorstw i instytucji” – komentuje Grzegorz Brol, Prezes Zarządu Integrity Partners.

Integrity Partners ma najdłuższą, historię współpracy z CyberArk na polskim rynku, która sięga 2008 roku. Od tego czasu polski integrator pozyskał wielu referencyjnych Klientów, a w 2015 roku niemal dwukrotnie powiększył ich grono.

„Liczne wdrożenia systemów ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi są między innymi wynikiem pojawiających się regulacji, jak choćby rekomendacja D wydana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jest to także efekt wzrostu świadomości zagrożeń wśród instytucji i przedsiębiorstw, w czym mamy swój istotny wkład na polskim rynku” dodaje G. Brol.

Integrity Partners jest spółką wchodzącą w skład Grupy Altkom, specjalizującą się w rozwiązaniach bezpieczeństwa, cloud i data center. Spółka posiada referencje we wszystkich kluczowych sektorach na polskim rynku: bankowości i ubezpieczeniach, sektorze energetycznym, paliwowym, publicznym oraz szeroko rozumianej produkcji i usługach.

CyberArk jest jedyną firmą koncentrującą się na zabezpieczaniu przed atakami nakierowanymi na krytyczne zasoby wewnętrzne przedsiębiorstw, infrastrukturę i aplikacje. Firma jest zaufanym dostawcą większości przedsieęiorstw wchodzących w skład Fortune 100, w tym aż 17 z 20 największych banków na świecie.

Kontakt dla mediów:

Elżbieta Con
Dyrektor Marketingu Grupy Altkom
tel.: 664 002 830
e-mail: elzbieta.con@altkom.pl
Grzegorz Brol
Prezes Zarządu Integrity Partners Sp. z o.o.
tel: +48 609 194 960
e-mail: Grzegorz.Brol@integritypartners.pl

 

Informacje o rozwiązaniach CyberArk http://cyberark.pl

 

Platynowy Partner CyberArk