Integrity Partners

Firma Integrity Partners jest liderem w zakresie wdrożeń rozwiązań do zarządzania tożsamością uprzywilejowaną (kontami administratorskimi) i zapobiegania atakom cybernetycznym na polskim rynku. Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych wdrożeń w bankach, ubezpieczeniach, firmach branży paliwowej oraz sektorze publicznym.

Integrity Partners (wcześniej Integrity Solutions), wchodząca w skład Grupy Altkom jako pierwsza w Polsce firma zbudowała kompetencje i zrealizowała pierwsze wdrożenia w zakresie wdrażania systemów do zarządzania tożsamością uprzywilejowaną (Privilaged Identity Management – PIM). W 2008 roku podjęliśmy strategiczną współpracę z liderem (wg firmy badawczej Gartner) wśród producentów systemów klasy PIM firmą CyberArk (NASDAQ: CYBR).

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że;

  • aż 7 z 8 polskich wdrożeń systemu CyberArk zostało zrealizowane przez certyfikowanych inżynierów naszej firmy,

  • z uwagi na ilość zrealizowanych wdrożeń, nasi certyfikowani przez CyberArk pracownicy posiadają praktyczne kompetencje w zakresie implementacji systemu

Jesteśmy dumni z tego, że wszystkie z wyjątkiem jednego wdrożenia systemów firmy CyberArk w Polsce zostały zrealizowane przez nasz zespół, dzięki czemu posiadamy unikalną wiedzę i doświadczenie wdrożeniowe, zdobyte w czołowych instytucjach finansowych, w sektorze publicznym oraz w największej firmie z sektora paliwowego w Polsce.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która może poszczycić się produkcyjnymi aktualizacjami (upgrade) systemów CyberArk do najnowszej wersji przeprowadzonymi u kilku Klientów.

fot4

Wdrożyliśmy systemy klasy Privileged Identity Management dla ponad 1000 administratorów!