CybeReady łączy siły z Integrity Partners, aby zwalczać wyłudzanie danych w Polsce

CybeReady łączy siły z Integrity Partners, aby zwalczać wyłudzanie danych w Polsce

Partnerstwo_CybeReady

22 sierpnia 2017 roku, Warszawa

CybeReady z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z nowym europejskim partnerem Integrity Partners, ekspertem w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań CyberSecurity i Cloud. Dzięki partnerstwu polskie przedsiębiorstwa będą miały możliwość skorzystania z unikalnego rozwiązania zapewniającego ochronę cybernetyczną przed wyłudzaniem danych (tj. atakami typu phishing).

W odniesieniu do wspomnianego partnerstwa, Grzegorz Brol – prezes Integrity Partners, wyraził swój entuzjazm związany z poszerzeniem oferty firmy o nowe rozwiązanie: „Jestem przekonany, że CybeReady jest doskonałym rozwiązaniem zmniejszającym podatność na ataki phishingowe. Najsłabszym ogniwem w kwestii bezpieczeństwa zawsze pozostaną ludzie, dlatego istotnym jest budowanie odpowiednich metod minimalizujących ryzyko skutecznego ataku. Zastosowany w CybeReady nano-learning jest najlepszą metodą kształtowania odpowiednich nawyków wśród użytkowników. Uzyskane statystyki pokazują rozkład ryzyka w organizacji oraz wspomagają politykę bezpieczeństwa i pracę CISO.”

Mike Polatsek, dyrektor generalny CybeReady, wypowiedział się w podobny sposób. „Znalezienie odpowiedniego partnera z dogłębnym zrozumieniem branży IT oraz wyzwań dotyczących bezpieczeństwa firm było dla nas priorytetem. W firmie Integrity Partners odnaleźliśmy profesjonalny zespół, którego reputacja i dbałość o doskonałość pozwolą nam wspierać więcej podmiotów na rynku.”

„Eksperci ds. bezpieczeństwa przyznają, że sama technologia nie może rozwiązać problemów związanych z atakami typu phishing – zarządzanie czynnikiem ludzkim jest kluczowe w ograniczaniu tego zagrożenia”, dodał Polatsek. „To dlatego wprowadziliśmy zaawansowane metody, dzięki którym firmy będą chronić siebie teraz i w przyszłości.”

Działania CybeReady obejmują obecnie swoim zasięgiem całą Europę, a jej partnerzy obsługują szereg kluczowych rynków. Rozwój firmy odzwierciedla szerszy trend w branży, zgodnie z którym klienci wybierają rozwiązania modyfikujące reakcje pracowników (gotowość ponad świadomość) na nieustanne zagrożenie wyłudzaniem danych i oszustwami, krzewiąc bogatą kulturę bezpieczeństwa wewnętrznego. Elastyczność i szybkość zastosowania usługi w organizacji jest zaletą wyróżniającą CybeReady na tle konkurencji.

Informacje o firmie CybeReady

Jako globalny dostawca rozwiązań ochrony przed wyłudzaniem danych dla przedsiębiorstw, CybeReady cieszy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, przekształcając ich kulturę bezpieczeństwa i zwiększając skuteczność szkoleń w zakresie ochrony przez phishingiem. Więcej informacji na stronie: https://cybeready.com/

Masz pytania? Napisz do nas:

Temat *

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości *